Kamery sportowe

Spam będzie usuwany i karany!.

Moderatorzy: bart, Singer, Zico, Denzel, szpadi, EMIL

VAT19.pl
Pocket biker

Kamery sportowe

Postautor: VAT19.pl » pt paź 28, 2016 3:12 pm

Siemanko, jesteśmy grupa praktyków-pasjonatów, zajmującą sie sprzedażą kamer sportowych. Wysokiej klasy sprzęt i duża różnorodność sprawia, że każdy miłośnik jednośladów znajdzie u Nas coś dla siebie. Jesteśmy tu nie tylko po to aby sprzedawać, ale również po to by użyczyć Wam naszej wiedzy i doświadczenia.

Macie pytania ? Wątpliwości? Dzwońcie, piszcie, pomożemy. :D

Kontakt:
-sprzedaz@vat19.pl
-884 038 927

Pozdro

P.S.

Zniżkę forumową też możemy dla Was ogarnąć. :D

Awatar użytkownika
szpadi
Ojciec Administrator
Kontaktowanie:

Re: Kamery sportowe

Postautor: szpadi » pt paź 28, 2016 11:47 pm

To ja się chcę zgłosić jako pierwszy forumowy testator. Chcę zakupić kamerkę.

Co mogę mieć?

bart
Moderator
Kontaktowanie:

Postautor: bart » sob paź 29, 2016 4:12 pm

Szpadi, przecież ten sprzedawca więcej tu nie zajrzy. Przywitał się, bo mu któryś admin kazał.
Kupiłem od niego kamerę w zeszłym roku, taką do auta. Zepsuła się po pół roku i żałuję że nie kupiłem u chińczyków.

Awatar użytkownika
szpadi
Ojciec Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: szpadi » sob paź 29, 2016 4:45 pm

bart pisze:Szpadi, przecież ten sprzedawca więcej tu nie zajrzy. Przywitał się, bo mu któryś admin kazał.
Kupiłem od niego kamerę w zeszłym roku, taką do auta. Zepsuła się po pół roku i żałuję że nie kupiłem u chińczyków.

Ja na zapytanie tej osoby zaproponowałem zalogowanie się, przywitanie i ewentualnie zaproponowanie usługi/towaru.

A co dalej, to jak to zwykle bywa - okaże się.

bart
Moderator
Kontaktowanie:

Postautor: bart » sob paź 29, 2016 6:45 pm

szpadi pisze:Ja na zapytanie tej osoby zaproponowałem zalogowanie się, przywitanie i ewentualnie zaproponowanie usługi/towaru.

Jasne. Tak myślałem że któryś admin zalecił powitanie.
Ja mam z nim złe doświadczenia, dobrze że podał tutaj nr tel. bo z tym sprzedawcą kontakt jest b. utrudniony.
Ale masz rację, być może zaskoczy Cię ciekawą propozycją.

Awatar użytkownika
szpadi
Ojciec Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: szpadi » sob paź 29, 2016 7:18 pm

bart pisze:
szpadi pisze:Ja na zapytanie tej osoby zaproponowałem zalogowanie się, przywitanie i ewentualnie zaproponowanie usługi/towaru.

Jasne. Tak myślałem że któryś admin zalecił powitanie.
Ja mam z nim złe doświadczenia, dobrze że podał tutaj nr tel. bo z tym sprzedawcą kontakt jest b. utrudniony.
Ale masz rację, być może zaskoczy Cię ciekawą propozycją.

Każdemu z nas czasami przydarzają się wtopy i złe przypadki. Pożyjemy zobaczymy.
Ja póki co zamierzam zakupić kamerkę i przetestować na własne potrzeby jej zalety.

Więc czekam na odzew ;-)

VAT19.pl
Pocket biker

Postautor: VAT19.pl » pn lis 14, 2016 4:11 pm

bart pisze:Szpadi, przecież ten sprzedawca więcej tu nie zajrzy. Przywitał się, bo mu któryś admin kazał.

bart co konkretnie stało się z tą kamerką ? Czy zgłaszałeś reklamację ? ( 2 lata gwarancji).

szpadi pisze:To ja się chcę zgłosić jako pierwszy forumowy testator. Chcę zakupić kamerkę.

Co mogę mieć?

Wszystko zależy od kwoty jaką chciałbyś przeznaczyć na zakup :D Jeśli szukasz czegoś tańszego to polecam SJ4000, fajna kamera na początek ale z czasem zobaczyć jej wady, np brak stabilizacji obrazu. Ja osobiście na moto używam modelu M20, tutaj z kolei już masz tą stabilizacje co bardzo sie przydaje, różnica w cenach jednej i drugiej to odpowiednie 309 zł - SJ 4000 i 543 zł - M20. Pojawił się też nowy model w naszym sklepie, SJ6 Legend ale ciężko mi coś konkretnego powiedzieć o niej bo sami jesteśmy w fazie testów, zapowiada się konkretnie ale jak wiadomo teoria często nie idzie w parze z praktyką. ;)

bart
Moderator
Kontaktowanie:

Postautor: bart » pn lis 14, 2016 6:15 pm

VAT19.pl pisze:bart co konkretnie stało się z tą kamerką ? Czy zgłaszałeś reklamację ? ( 2 lata gwarancji).

Wszystko.
Bateria po pełnym naładowaniu trzyma 30 sekund. Kamera włącza się po kilka razy zanim ruszy i zacznie nagrywać, wygaszacz wyłącza ją całkiem i znów trzeba ją ręcznie włączać. Itd.
Z gwarancji nie skorzystałem, wyjmę ją z auta w piątek i odeśle.

Awatar użytkownika
monk
Ojciec Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: monk » pn lis 14, 2016 7:49 pm

bart pisze:
VAT19.pl pisze:bart co konkretnie stało się z tą kamerką ? Czy zgłaszałeś reklamację ? ( 2 lata gwarancji).

Wszystko.
Bateria po pełnym naładowaniu trzyma 30 sekund. Kamera włącza się po kilka razy zanim ruszy i zacznie nagrywać, wygaszacz wyłącza ją całkiem i znów trzeba ją ręcznie włączać. Itd.

Trzeba było ją reklamować od razu jak były problemy skoro jest gwarancja i to 24 miesiące.
Sprawdź może na początek kartę jaką w niej masz. Nawet w wysokiej półce kamer (GoPro) są problemy i zazwyczaj jest to błąd karty, a jak już błąd kamery to wymieniają na nowe - bo tych rzeczy nie opłaca się naprawiać i szukać w nich problemu.
Obrazek

bart
Moderator
Kontaktowanie:

Postautor: bart » pn lis 14, 2016 9:06 pm

Nie no, gwarancji mam jeszcze ponad rok. Muszę się zebrać i wymontować ładowarkę z auta. Puściłem kable pod plastikami i teraz nie mam chęci się za to zabrać. Ale spoko, przez kolejny rok dam chyba radę. ;)
Kartę z kamery mam teraz w telefonie i nie ma z nią problemu.

VAT19.pl
Pocket biker

Postautor: VAT19.pl » śr lis 16, 2016 1:11 pm

bart pisze:

Wszystko.

A jaki model rejestratora posiadasz ? Zazwyczaj wideorejestratory po odłączeniu zasilania wyłączają się właśnie po około 30 sek. Co do włączania się jej po kilka razy, sprawdź ustawienia czujnika ruchu. Ostatni problem szczerze mówiąc nie wiem z czego może wynikać, musiałbym bliżej przyjrzeć się Twojej kamerce.

bart
Moderator
Kontaktowanie:

Postautor: bart » śr lis 16, 2016 3:40 pm

Wyłącza się z komunikatem o niskim naładowaniu baterii, a nie systemowo.
Prześle do Ciebie na gwarancję, zobaczysz czy jest sprawna. Aha, nie pamięta ustawień czyli po wyłączeniu resetuje ustawienia.

VAT19.pl
Pocket biker

Postautor: VAT19.pl » czw lis 17, 2016 2:52 pm

bart pisze:Wyłącza się z komunikatem o niskim naładowaniu baterii, a nie systemowo.
Prześle do Ciebie na gwarancję, zobaczysz czy jest sprawna. Aha, nie pamięta ustawień czyli po wyłączeniu resetuje ustawienia.

Spoko wysyłaj, zobaczymy co jej dolega. :)

Awatar użytkownika
szpadi
Ojciec Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: szpadi » pt lis 18, 2016 7:35 am

SJ6 Legend. Brzmi zachęcająco. Daj znać jak przetestujesz, może się skuszę :)

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

VAT19.pl
Pocket biker

Postautor: VAT19.pl » śr lis 23, 2016 4:18 pm

szpadi pisze:SJ6 Legend. Brzmi zachęcająco. Daj znać jak przetestujesz, może się skuszę :)

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Na dniach pojawi się test naszej stronie na fb ;D Nie bedzie on na moto ale nad tym też pracujemy :D

Wróć do „Sprzedam, Kupię, Zamienię...”