Akumulator powerbat

Co i jak, gdzie i czym ? Wasze pomysły, sposoby itp. na ulepszenie sprzętu.

Moderatorzy: bart, Singer, Zico, Denzel, szpadi, EMIL

Awatar użytkownika
MARYJAN
Król tras

Akumulator powerbat

Postautor: MARYJAN » śr sty 13, 2016 11:32 am

Idzie wiosna małymi krokami. ;P Macie może jakiś namiar mailowy do producenta-przedstawiciela tego ......ścierwa? Chcę mu zadać pytanie na temat jakości cb12al. Kupiłem to coś dwa lata wcześniej (namówili mnie w sklepie bo warty brakło)i po kilku tygodniach pojawiły się problemy. Brak trzymania prądu . Czasem odpalał po miesiącu postoju a czasem po 3 dniach ledwie oświetlenie się tliło. Przekopana kilka razy instalacja,nowe kable z ominięciem złączek wreszcie odpinane klemy po powrocie do garażu. Moto ok. Rok męczarni i oddawania na reklamację. Oczywiście czekanie za każdym razem na odbiór. W końcu po roku dostaję kolejny taki sam od sklepu. Jakiś czas jest ok ale.....kolejne bagno. Pies je..ł te pieniądze ale szkoda nerwów. Taka chyba mała przestroga. Albo ten model tak ma.
Pozdrawiam wszystkich :bye:
... jazda motocyklem wciąga jak chodzenie po bagnach ... :jedzie:

Witam wszystkich nowych w grabuli

Awatar użytkownika
Zico
Mechanik
Kontaktowanie:

Postautor: Zico » śr sty 13, 2016 2:00 pm

Jak chcesz porządny akumulator który ci posłuży to tylko YUASA albo JMT a nie jakiś powerbat czy warta ;) jak byś był zainteresowany to mogę ci załatwić w dobrej cenie ;)
http://www.pro-parts.pl/
Obrazek"
Opinia jest jak dziura w dupie. Każdy ma swoją"

Awatar użytkownika
MARYJAN
Król tras

Postautor: MARYJAN » śr sty 13, 2016 10:48 pm

Zico pw poszło. Generalnie było tak że chciałem warte bo mam z nią dobre doświadczenia ale brakło podobno .... A że miałem wyjazd i musiałem coś kupić na szybko ......
... jazda motocyklem wciąga jak chodzenie po bagnach ... :jedzie:

Witam wszystkich nowych w grabuli

Wróć do „Warsztat i porady”