bikemaster.pl

Przydatne linki, informacje - podziel się z innymi.

Moderatorzy: bart, Singer, Zico, Denzel, szpadi, EMIL

bikertk

Postautor: bikertk » czw lis 24, 2011 12:47 pm

moto4you pisze:Jeszcze miesiąc, góra dwa i pokaże wam teoretyka !!! Co prawda zleciałem z wagą ze 125 na 110kg, ale i tak jest w co wlać. Gajusz obiecuje Ci, że poniżej litra na głowę nie zejdziemy - mojej ulubienicy Tullamore Dew

Hmm, dobre ale ja juz sie tym tak opilem ze smak zgubilem. Polecilbym zatem:
No.1
Zdjęcia

No.2
Zdjęcia

No.3
Zdjęcia

..a tego jeszcze nie smakowalem i zdaje sie ze butelczyne do Kaliszewa przytargam co by pyska umoczyc...

Zdjęcia

Awatar użytkownika
KARPIK
NIMFOMAN FORUMOWY

Postautor: KARPIK » czw lis 24, 2011 12:54 pm

Z twoich propozycii to piłem JAMESON raz dawno temu ;D
. Nie jeździj szybciej niż Twój Anioł Stróż potrafi latać!

bikertk

Postautor: bikertk » czw lis 24, 2011 1:16 pm

KARPIK pisze:Z twoich propozycii to piłem JAMESON raz dawno temu ;D

18 letnia czy mlodsza, mnie tu konkretnie chodzi o te latka, poprostu poezja smaku...no jeszczze Chivas Regal 18 jest super ale Jameson chyba mi bardziej podchodzi.
Przyjade do Kaliszewa to trza sie bedzie zebrac gdzies i przechylyc, moze Emil nas wpusci do tego super wyczesanego garazu ;D

Awatar użytkownika
KARPIK
NIMFOMAN FORUMOWY

Postautor: KARPIK » czw lis 24, 2011 1:25 pm

Jak sie nie myle to tamta był chyba 12letnia
. Nie jeździj szybciej niż Twój Anioł Stróż potrafi latać!

Róża
NIMFOMAN FORUMOWY

Postautor: Róża » czw lis 24, 2011 8:56 pm

Raz miałem okazję napić się 25 letniej Whisky Chivas Regal , ale sam nie wiem czy mi smakowała bo byłem zdegustowany ceną. A w Londynie jest lokal gdzie tylko podają co najmniej 25 letnie Whisky i starsze, a ceny maja totalnie kosmiczne - szklaneczka ok 100 funtów.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

tel. 501 211 892

www.weselewkaliszu.pl

bikertk

Postautor: bikertk » sob lis 26, 2011 12:03 am

W Dublinie na lotnisku maja jakies cudo ktorego nazwy nie pamietam, 0.7 za okolo 3000 euro. Wiem ze to nie duzo jak na dobre whiskey ale ma kieszen daleko ma do takiego zakupu heh....kiedys w Carskiej zamowilem zdaje sie Chivasa i mala pepsi, po skosztowaniu whiskey stwierdzilem ze zachowalem sie jak burak proszac o ta pepsi :) podana na lodzie smakuje wybornie. Zakupie jakies cudo ktorego nie ma zabardzo w Kaliszu do kupienia i mam nadzieje ze obrobimy razem, jeszcze Was w wiekszosci nie poznalem... :bebech:

Awatar użytkownika
Karczol
NIMFOMAN FORUMOWY
Kontaktowanie:

Postautor: Karczol » sob lis 26, 2011 1:13 am

bikertk pisze:podana na lodzie smakuje wybornie

whisky z lodem można pić jak jest na prawdę ochydna albo pali za bardzo w rurę - zabija sporo aromatu i smaku. inaczej - bez lodu! a Chivas Regal akurat powoli spijam (pierwszy raz :shy: ), rewelacyjna whisky!
Put some fun between your legs...
RIDE A MOTORCYCLE!

Gajusz

Postautor: Gajusz » sob lis 26, 2011 10:08 am

moto4you pisze:Raz miałem okazję napić się 25 letniej Whisky Chivas Regal , ale sam nie wiem czy mi smakowała bo byłem zdegustowany ceną. A w Londynie jest lokal gdzie tylko podają co najmniej 25 letnie Whisky i starsze, a ceny maja totalnie kosmiczne - szklaneczka ok 100 funtów.

No fajnie, fajnie. Tylko nie wiedzieć czemu Whisky kojarzy mi się z kukurydzą. :ble:

Awatar użytkownika
szpadi
Ojciec Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: szpadi » sob lis 26, 2011 11:09 am

Gajusz pisze:
moto4you pisze:Raz miałem okazję napić się 25 letniej Whisky Chivas Regal , ale sam nie wiem czy mi smakowała bo byłem zdegustowany ceną. A w Londynie jest lokal gdzie tylko podają co najmniej 25 letnie Whisky i starsze, a ceny maja totalnie kosmiczne - szklaneczka ok 100 funtów.

No fajnie, fajnie. Tylko nie wiedzieć czemu Whisky kojarzy mi się z kukurydzą. :ble:

Buhahahaha :D... cheba wim :cring:

Awatar użytkownika
MAŁY
NIMFOMAN FORUMOWY

Postautor: MAŁY » sob lis 26, 2011 4:04 pm

szpadi pisze:
Gajusz pisze:

Buhahahaha :D... cheba wim :cring:

:hahaha: :hahaha: i ja te chyba wiem czemu ;D
POLEROWANIE ALUMINIUM

Róża
NIMFOMAN FORUMOWY

Postautor: Róża » sob lis 26, 2011 5:08 pm

Gajusz pisze:No fajnie, fajnie. Tylko nie wiedzieć czemu Whisky kojarzy mi się z kukurydzą.
Raczej Bourbon Whiskey - ta oczywiście jest produkowana z kukurydzy. Tylko z tego co pamiętam nie o produkcję tu chodzi, tylko o pole kukurydzy. :hahaha:
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

tel. 501 211 892

www.weselewkaliszu.pl

Awatar użytkownika
JERZY POŚPIECH
Oblatywacz Doskonały
Kontaktowanie:

Postautor: JERZY POŚPIECH » ndz lis 27, 2011 10:46 am

moto4you pisze:tu chodzi, tylko o pole kukurydzy

znamy te miejsce magiczne,co wciąga jak czarna dziura :bum: :mmm:
WITAM I O ZDROWIE PYTAM !!!
"Pal gumę,nie duszę,sztuką jest jechać i dojechać"

bikertk

Postautor: bikertk » ndz lis 27, 2011 8:45 pm

pet3r pisze:
bikertk pisze:podana na lodzie smakuje wybornie

whisky z lodem można pić jak jest na prawdę ochydna albo pali za bardzo w rurę - zabija sporo aromatu i smaku. inaczej - bez lodu! a Chivas Regal akurat powoli spijam (pierwszy raz :shy: ), rewelacyjna whisky!

To jest Twoja opinia.
Wypilem juz tyle litrow tego trunku ze nie chce polemizowac, mam swoje sposoby picia. Calkowicie sie z Toba nie zgadzam.

Wróć do „Sklepy internetowe, Fora itp”