sklep motocyklowy oraz serwis POMOCY

Przydatne linki, informacje - podziel się z innymi.

Moderatorzy: bart, Singer, Zico, Denzel, szpadi, EMIL

zibi
Pocket biker

sklep motocyklowy oraz serwis POMOCY

Postautor: zibi » czw lis 10, 2011 11:54 am

mam zapytanie do wszystkich jest firma co chce stworzyć na terenie Turku sklep z wszelką akcesoria z dużym wyborem oraz serwis z możliwością prostowania ram motocyklowych nie młotkiem czy siekierą jak to robi większość tylko na profesjonalnym sprzęcie i gdzie będziecie mieli pewność że maszyna jest sprawna bo jak widzę nie które motory to plakować mi sie chce
piszcie co wy na to by założyć punkt gdzie będzie się można ubrać i kupić części
gdzie będzie można sprawdzić oraz naprawić motocykl
a także chcieli by zrobić 24godzinne pogotowie motocyklowe :mmm: :bye: ;D :surrender:

Awatar użytkownika
szpadi
Ojciec Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: szpadi » czw lis 10, 2011 12:21 pm

Czyli jakie jest pytanie?....

zibi
Pocket biker

Postautor: zibi » czw lis 10, 2011 12:23 pm

pytanie takie co byście oczekiwali w największych snach od sklepu co miało by być i od serwisu jakie oczekiwania macie :confused:

zibi
Pocket biker

Postautor: zibi » czw lis 10, 2011 12:28 pm

jakie największe problemy sie spotykacie w sklepach czy serwisach chcieli by zadowolić was na maksa tym bardziej że była by możliwość zimowania pojazdów co niektóre osoby sie z tym borykają bo nie ma garażu a chciał by to przezimować tak jest w wielu punktach w warszawie
piszcie wszystkie wasze oczekiwania

zibi
Pocket biker

Postautor: zibi » czw lis 10, 2011 12:37 pm

a co byście powiedzieli jak by były usługi płatne w ratach bo nie każdy ma kasę też by była taka możliwość malowanie motocykli oraz spawanie plastyków wszystko by było w jednym miejscu

Awatar użytkownika
szpadi
Ojciec Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: szpadi » czw lis 10, 2011 12:46 pm

Wydaje mi się, że sam sobie odpowiadasz na pytania od razu :D.
Jak by coś takiego powstało to na pewno było by fajnie.

zibi
Pocket biker

Postautor: zibi » czw lis 10, 2011 1:18 pm

nie ja nie odpowiadam tylko jak byście to widzieli jak takie by to było czy takie coś chcecie bo jestem w stanie tak zrobić by był serwis i sklep a nie grajdoł byście sie czuli na luzie a nie w stodole chce wam to udogodnić ja kocham te maszyny ale nie mogę sie nimi poruszać co byście oczekiwali od takiego punktu jaki miał by być -------no na pewno kawa by była ------chcielibyśmy w przyszłości prowadzić wypożyczalnie tylko wy musicie sami podpowiadać jak to widzicie prosze wasz wszystkich niech każdy sie spitnie i pogada co wy na to
bo nie sztuka zrobić i by nie było z tego frajdy to ma być zrobione dla was tak jak to widzicie

powstaje dużo ala warsztatów w garażu są tacy co robią dobrze ale i tacy co nie mają pojęcia i to my chcemy zmienić byście się czuli bezpiecznie z maszyną by nie czytać nekrologów lub info że maszyna zawiodła
CZEKAMY na wasze wizje ......

Awatar użytkownika
Kubala
Oblatywacz Doskonały
Kontaktowanie:

Postautor: Kubala » czw lis 10, 2011 1:23 pm

zibi - jeśli mogę coś doradzić - strasznie ciężko się czyta Twoje posty.

zibi
Pocket biker

Postautor: zibi » czw lis 10, 2011 1:24 pm

wiem za długie ale to było konieczne wybacz :shy:

Awatar użytkownika
Kubala
Oblatywacz Doskonały
Kontaktowanie:

Postautor: Kubala » czw lis 10, 2011 1:26 pm

Czytałem dłuższe.
Może jakaś interpunkcja? ;-)

Róża
NIMFOMAN FORUMOWY

Postautor: Róża » czw lis 10, 2011 1:31 pm

można wizji dostać :hahaha: ... miałem kiedyś fajną wizję, ale to ze 20 lat temu było. A tak na serio życzę powodzenia, tyle że biznes o którym piszesz to potężne nakłady, licząc na szybko co najmniej 6 - 7 lat czasu zwrotu inwestycji. I najważniejsze w tym biznesie doskonała znajomość w temacie, którą zapewne masz. Ale przy znacznych nakładach inwestycyjnych ( sprzęt, urządzenia itd) pracując samemu, bez pracowników ile jesteś w stanie naprawic motocykli w miesiącu. Ilu jest potencjalnych klientów z regionu? Życzę powodzenia
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

tel. 501 211 892

www.weselewkaliszu.pl

zibi
Pocket biker

Postautor: zibi » czw lis 10, 2011 1:45 pm

wiem że to potężny nakład ale i tak chciał bym to zrobić samemu to ciężko jest bo stale robię ale to mnie męczy bo nie jestem w stanie wszystkiego dopilnować a o dobrego pracownika bardzo ciężko już na paru sie zawiodłem mocno też chciałbym stworzyć taki punkt by było to co byście chcieli i nie zawiedli sie kiedyś było inaczej lata 90 to był czas ..może lamus ale to nie wróci ..

Awatar użytkownika
szpadi
Ojciec Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: szpadi » czw lis 10, 2011 1:50 pm

zibi, powiem Ci tak:

Jeszcze się taki nie urodził, co by wszystkim dogodził :D.

Nadal nie rozumiem o co pytasz, ponieważ sam odpowiadasz sobie snując wizje różnorakie. Brzmi bardzo zachęcająco... ale to tylko scenariusz.
Zrealizuj go i jeżeli jest tak jakie masz intencje, to na pewno ludzie się przekonają.

Jednak znając życie obietnice - obietnicami.

Również życzę powodzenia i z radością pojadę do sąsiada zobaczyć wspaniały sklep o jakim marzą bikerzy, napić się kawki i przeserwisować kochanicę i w ogóle.

zibi
Pocket biker

Postautor: zibi » czw lis 10, 2011 1:59 pm

właśnie chce znać wasze opinie na ten temat tak chce zrobić chce to zrobić tylko obawiam sie że zrobie i zaiwestuje wiela jak powiedział tomek wyleje wiele potu i krwi a tu będzie lipa przyjedzie klijęt i popatrzy ja musze znać wasze oczekiwania nie tylko na temacie garażowym czasy sie zmieniły oczekuje waszej pomocy ----------JAK TO BYŚCIE WIDZIELI ------CO BYŚCIE CHCELI MIEĆ ----- JAK TO MA WYGLĄDAĆ CO WAM SIE PODOBA A CO NIE

Róża
NIMFOMAN FORUMOWY

Postautor: Róża » czw lis 10, 2011 2:09 pm

punkt widzenia klienta:
1. najtaniej 2. najszybciej 3. bez komplikacji
punkt widzenia przedsiebiorcy
1. wezmę tanio nie zarobie na opłaty 2. nie zrobię szybko bo nie jestem w stanie 3. k...a wyszły niespodziewane koszty, powiem klientowi pomysli że go chce oszukać, nie dolicze - jestem w plecy
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

tel. 501 211 892

www.weselewkaliszu.pl

Wróć do „Sklepy internetowe, Fora itp”